درباره ما

رسالت ارژن:

محصولات شرکت فرآورده های لبنی ارژن بیش از نیم قرن بر سر سفره های مردم آمده و از بزرگترین کارخانجات تولید محصولات لبنی در ایران می باشد.

استفاده از مواد اولیه و لوازم بسته بندی مناسب، ماشین آلات خودکار پیشرفته، دانش فنی و نیرو های متخصص باعث شده تا در این مدت محصولات تولیدی ارژن در بازار رقابت از امتیازات ویژه برخوردار باشد و سطح قابل توجهی از بازار لبنیات را در اختیار خود داشته باشد.

ارژن با توجه به سه اصل تولید محصول خوشمزه، سالم و بدون مواد نگهدارنده، هم ذائقه مردم را مورد توجه قرار داده و هم سلامت آنها را در تولید محصولات مدنظر قرارداده است.

ارژن محصولات متعددی از انواع ماست ها ،گرفته تا انواع دوغ ، خامه ، پنیر ، کشک شیر با بهترین کیفیت و مطلوب ترین طعم را تولید و به بازار عرضه میکند این عوامل به همراه میزان سرمایه گذاری و اشتغال ، استراتژی تولید ، فرآیند تولید ، میزان ارتقای سطح دانش فنی و تخصصی کادر پرسنل، انجام طرح های کاربردی و اجرایی ، توجه به محیط زیست و حمایت های تخصصی و توجه به مسائل و تعهدات اجتماعی باعث شده تا ارژن در صدر شرکت های صنعتی کشور جایگاه منحصر به فردی داشته باشد.

گروه صنعتی ارژن از سال ۱۳۵۴ فعالیت خود را در زمینه تولید فرآورده های لبنی ارژن آغاز نمود. این گروه با اندیشه ارائه بهترین محصولات غذایی و بهداشتی و استاندارد سازی کیفیت به وجود آمد و تا امروز موفق به جلب رضایت مشتریان خود شده است. مدیریت این مجموعه همواره سعی بر افزایش کیفیت و کسب استاندارد های بین المللی داشته و به آن سمت حرکت نموده است.

از ویژگی های برجسته گروه صنعتی ارژن می تواند به کسب استاندارد جهانی HACCP و ایزو ۹۰۰۱ از شرکت IGS اشاره نمود.

مدیریت نوین و بهبود مستمر کیفیت ا اهداف همیشگی گروه عذایی ارژن بوده و همواره به دنبال کسب استاندارد های بین المللی مطرح جهانی در این زمینه است.